Programma


Plattegrond

De speelzaal voor het NK “Promenade” is gelegen op de eerste verdieping.
De ruimte voor analyse en explicaties heet “Rebound Lounge” en is gelegen op de tweede verdieping.
De nevenactiviteiten vinden plaats in meeting rooms Gold en Silver, deze zitten op de begane grond.
Op de begane grond zit ook het Sportcafe The Final, waar het publiek zich kan vertoeven. Hier vinden ook de simultaan sessies plaats met Anish Giri.

Zie plattegrond voor compleet overzicht van alle zalen.

Het volledige programma inclusief nevenactiviteiten kun je nalezen in het programmaboekje.

Hieronder staat het NK programma in een overzicht.

 

Zaterdag 26 april t/m vrijdag 2 mei

 

Datum / tijden Activiteit Locatie
     
Zaterdag 26 april     
10.30 – 12.30 uur Aanmelden Inschrijfbalie bij de entree
11.00 – 13.00 uur Simultaan door Anish Giri Sportcafé The Final
13.00 – 13.20 uur Opening en loting Sportcafé The Final
13.30 – 19.30 uur 1e ronde Promenade
14.00 – 16.00 uur Simultaan door Anish Giri Sportcafé The Final
14.30 – 15.15 uur Explicatie door IM Dharma Tjiam Rebound Lounge
15.45 – 16.30 uur Explicatie door IM Dharma Tjiam Rebound Lounge
Zondag 27 april     
  9:30 – 11:15 uur Clinic: Schaken leren voor volwassenen Meetingroom Gold
11.00 – 17.00 uur 2e ronde Promenade
11:30 – 12:30 uur Clinic: Hoe begeleid ik schakende kinderen? Meetingroom Gold
12.00 – 12.45 uur Explicatie door IM Martin Martens Rebound Lounge
13.15 – 14.00 uur Explicatie door IM Martin Martens Rebound Lounge
14.00 – 16.00 uur Clinic: Schaken leren voor basisschoolkinderen Meetingroom Gold
14.00 – 18.00 uur Internationaal Internettoernooi voor basisscholen Meetingroom Silver
Maandag 28 april     
10.00 – 17.00 uur Zuid-Holland Cup voor basisschoolteams Meetingroom Gold & Silver
11.00 – 17.00 uur 3e ronde Promenade
12.00 – 12.45 uur Explicatie door FM Harold van Dijk Rebound Lounge
13.15 – 14.00 uur Explicatie door FM Harold van Dijk Rebound Lounge
Dinsdag 29 april
  9:00 – 13.00 uur KNSB 6-9 jarigen toernooi, basisonderwijs gr. 3-5 Meetingroom Gold & Silver
11.00 – 17.00 uur 4e ronde Promenade
12.00 – 12.45 uur Explicatie door FM Harold van Dijk Rebound Lounge
12.45 – 18.00 uur Rotterdam Schaaktrofee, basisonderwijs gr. 5/6 en 7/8 Meetingroom Gold & Silver
13.15 – 14.00 uur Explicatie door FM Harold van Dijk Rebound Lounge
Woensdag 30 april
  9.00 – 13.00 uur Doorgeefschaaktoernooi voor kinderen Meetingroom Gold & Silver
11.00 – 17.00 uur 5e ronde Promenade
12.00 – 12.45 uur Explicatie door IM Merijn van Delft Rebound Lounge
13.00 – 17.00 uur Snelschaken voor ouders, begeleiders, bezoekers Meetingroom Gold & Silver
13.15 – 14.00 uur Explicatie door IM Merijn van Delft Rebound Lounge
18:45 – 23.00 uur SchaakVeste Rapidtoernooi Meetingroom Gold & Silver
Donderdag 1 mei 
11.00 – 17.00 uur 6e ronde Promenade
12.00 – 12.45 uur Explicatie door IM Stefan Kuipers Rebound Lounge
13.15 – 14.00 uur Explicatie door IM Stefan Kuipers Rebound Lounge
Vrijdag 2 mei
11.00 – 17.00 uur 7e ronde Promenade
12.00 – 12.45 uur Explicatie door IM Piet Peelen Rebound Lounge
13.15 – 14.00 uur Explicatie door IM Piet Peelen Rebound Lounge

Zaterdag 3 en  zondag 4 mei

 

Datum / tijden Activiteit Locatie
Zaterdag 3 mei
10.00 – 11.45 uur Clinic jeugd Pathena Rebound Lounge
11.00 – 17.00 uur 8e ronde Promenade
12.00 – 12.45 uur Explicatie door IM David Klein Rebound Lounge
13.15 – 14.00 uur Explicatie door IM David Klein Rebound Lounge
13.30 – 17.00 uur RSB Open Doorgeefschaaktoernooi Meetingroom Gold & Silver
Zondag 4 mei
10.00 – 15.00 uur 9e ronde Promenade
11.00 – 11.45 uur Explicatie door IGM Dimitri Reinderman Rebound Lounge
12.15 – 13.00 uur Explicatie door IGM Dimitri Reinderman Rebound Lounge
14:00 – 15:00 uur Snelschaken tegen IGM Dimitri Reinderman Sportcafé The Final
15.00 – 16.30 uur Eventuele beslissingswedstrijden Rebound Lounge
16.30 – 17.30 uur Sluiting en prijsuitreiking Promenade